Bachovy esence

Co jsou Bachovy esence?

Bachovy květové esence jsou výtažky z rostlin, bylin, keřů, stromů a umí působit na naše negativní emoce, které pociťujeme. Neléčí tedy fyzické projevy (např. akné, obezitu…), ale pomohou harmonizovat naši náladu, která může být spojená s takovými jevy.

Doktor Bach vytvořil jedinečný systém, kdy esence ošetřují člověka jako jedinečnou bytost, dokáží odstranit skutečné příčiny psychických potíží a přeladit negativní emoce do pozitivní podoby. Odbouráním stresu pak můžeme například snížit fyzické projevy.

Velmi dobře fungují například na přehnanou žárlivost, závist, strachy, obavy, únavu, stydlivost, nespokojenost, traumata, šoky, zoufalství, kritiku, rozhodování, beznaděj, odkládání povinností, netrpělivost, panické ataky, úzkosti, sebeovládání – výbuchy vzteku na děti, soustředěnost, … apod.

Vždy můžeme nezávazně Vaše negativní pocity probrat a případně vyzkoušet sílu bylinek.

Výhody Bachových esencí

  • Esencemi se nelze předávkovat
  • Nevyvolávají žádné alergie
  • Nelze na nich vypěstovat závislost
  • Mohou je užívat miminka, děti, těhotné a kojící maminky, dospělí, zvířata…
  • Mají velmi rychlý nástup požadovaného účinku
  • Sladěním psychiky pozitivně působí na fyzické potíže
  • Lze je podávat v tekutinách, kapat pod jazyk, zvířátkům do potravy
  • Přírodní cesta bez zbytečné chemie

Užívání Bachových esencí

Minimální užívání je 4x denně 4 kapičky z připravené lahvičky, kterou Vám namíchám, jen Vám, na Vaše obtíže.

Maximální dávkování je 10x denně 4 kapičky.

Ideální je s Bachovkami vstát a jít s nimi spát – tedy ráno ihned po probuzení si nakapeme 4 kapičky a těsně před spaním také. V průběhu dne už dle Vašich potřeb a možností.

Pokud to jen trošku jde, je dobré kapat ideálně pod jazyk a chvíli kapičky poválet v puse a až poté polknout. Pod jazykem se nachází naše nejcitlivější receptory.

Jak rychle Bachovy esence zaberou?

U každého je to velmi individuální, čím déle problém trvá, tím déle se odstraňuje, naše zkušenosti však ukazují, že úleva přichází už např. 4. den po užívání kapiček. Velmi apeluji na pravidelnost braní, která je opravdu velmi důležitá pro správné fungování. Antibiotika se také musí brát např. po 12 hodinách. Ikdyž se jedná o bylinky, opravdu je žádoucí, aby jste kapičky kapali minimálně 4x denně 4 kapičky.