Ceník

Bachovy esence míchám pouze po předchozí konzultaci (WhatsApp, email, Instagram direct, messenger…). Konzultace obvykle trvá max. 1 hodinu. Po společném odsouhlasení vybraných esencí Vám lahvičku namíchám a zasílám přes Zásilkovnu. K ceně služby tedy přičítám ještě 90 Kč za zásilkovné a balné (bohužel je Zásilkovna dražší pro eshopy – lze domluvit jinak ve zprávě). Osobní převzetí je možné v Praze v Letňanech či na Senovážném náměstí. 

 

Bachovky na míru s konzultací – jedná se o prvotní kontakt s našimi klienty, kdy si charakterizujeme vaše emoce a potíže a připravíme první lahvičku k užívání.

Bachovky na míru pokračovací – lahvička s esencemi vám vyhovuje, cítíte pozitivní změnu, ale dobré pocity chcete ještě podpořit jednou lahvičkou se stejným složením.

Bachovky na míru změna složení – lahvička vám vyhovuje, ale nějaké esenci již možná zabraly na některé potíže (například odešel strach z pavouků), ale cítíte, že je ještě třeba řešit svoji nerozhodnost a prožité trauma. V tom případě pokračujeme lahvičkou s jiným složením.

Bachovka originál – možná vám stačí jedna originální bachovka pro váš jeden konkrétní problém. Bachovku chcete kapat přímo do pití a popíjet jí celý den. V tom případě vám pomohu s výběrem té nejvhodnější esence na tuto emoci.

Krizové esence (Rescue Remedy) vám vyrobím buď formou kapátka a nebo praktickém spreji.

 

 

Pokud se rozhodnete užívat kapičky ve dvou lidech současně, nejčastěji rodič a dítě, což velmi doporučuji, máme výhodnější cenu.