Podpůrná skupina

Milé maminky, od ledna 2024 pro vás vedu podpůrnou skupinu v Praze v Satalicích. Skupinka slouží k vzájemné výměně zkušeností s mateřstvím, neřešíme tedy jen kojení, ale i výchovu, každodenní starosti a radosti a hlavně se snažíme o vzájemnou podporu a předání pozitivní energie. 

Scházíme se každou středu mezi od 10:00 a můžeme společně strávit čas do 13. hodiny. Můžete dorazit kdykoliv mezi 10-13. hodinou, klidně odejít dříve – zkrátka dle vašich potřeb. Přijďte do krásných prostor komunitního centra v Satalicích, které nabízí báječné zázemí pro maminky s malými miminky a většími dětičkami.
K dispozici máme toalety a kuchyňku, kde si společně můžeme u povídání dát čaj a případně společné občerstvení.

V komunitním centru máme hračky, deky, bačkory, ale klidně si vezměte teď v zimním období teplejší ponožky a svetřík. Topí se, ale možná může být někomu chladněji. 

V letním období můžeme vyrazit na deku před komunitní centrum a načerpat energii ze sluníčka.
Vzájemně se podpoříme v mateřském životě a zároveň můžeme strávit čas, kdy jsou manželé v práci. Společně s dalšími ženami, které jsou na stejné vlně a navázat tak nová přátelství.

Adresa KC Satalice je:
Ulice: K Rybníčku 8
Praha-Satalice 190 15

Do komunitního centra se výborně dostanete pomocí MHD.

Jedu autobusem: Nejbližší autobusová zastávka je Za Novákovou zahradou (209 a 376) – kratší cesta (cca 200 metrů a 3 minuty pěší chůze) a nebo Satalická obora (201 a 376) – cca 400 metrů a 5 minut pěší chůze.

Jedu vlakem: Do Satalic také jezdí vlak S3 a S34, zastávka je PrahaSatalice a cesta pěšky ke KC Satalice je cca 850m a trvá cca 12 minut.

Jedu autem: Pokud přijedete autem, dá se zaparkovat přímo před KC Satalice zdarma.

Kočárek je možné nechat v přízemí objektu, doporučuji však vzít miminko do nosítka nebo šátku nebo ponechat kočárek v autě. Samozřejmě pokud máte v kočárku věci, miminko v něm cestou uslo nebo bude usínat, není samozřejmě problém s kočárkem dorazit.

Těším se na vás!