O mě

Jmenuji se Veronika Benčová a s láskou pomáhám lidem. Moje dětství jsem trávila s lidmi s handicapem, takže moje studijní cesta byla jasná – sociálním směrem. Vystudovala jsem magisterský obor Speciální pedagogika se zaměřením na psychopedii a etopedii. Bakalářské studium jsem zaměřovala na logopedii, která mě neskutečně obohatila a dala mi smysl v péči o své vlastní děti.

Jsem maminkou 3 dětí a každé jsem kojila do samoodstavu. Setkávala jsem se často s nevhodnými názory společnosti a s velkým odporem svých „kamarádek“, které se divily, že ještě v roce kojím své dítě. Ráda bych změnila pohled na kojení a pomohla Vám cítit se sebevědomě a stát si za svými pocity.

Pomohu Vám s nejvyšší možnou mírou empatie vyřešit Vaše obtíže s kojením. Budu ráda, pokud se stanu součástí i Vašeho průvodce těhotenstvím, neboť si plně uvědomuji, jak je důležité být na kojení připravená už před porodem. První chvilky po porodu nám totiž umožní hladký průběh kojení.

Jelikož mě na vysoké škole vždy velmi zajímala fenomenologie zdraví a nemoci, věnuji se také psychosomatice. Věřím, že naše psychické zdraví má dopad na naše fyzično. Pracuji s našimi negativními emocemi pomocí Bachových esencí. Proto pokud Vás trápí strach z porodu, kojení, problémy se sebedůvěrou, komunikací, stydlivostí.. ráda Vám v této oblasti také pomohu.

Bachovy esence míchám vždy na míru danému člověku, proto, pokud jste si vědomi něčeho, co Vás v životě limituje (strachy, úzkosti, nerozhodnost, únava, špatné myšlenky, trpělivost apod.), neváhejte se na mě obrátit.

Hodně se také zajímám o non toxic život, hlídám složení kosmetiky, úklidových prostředků ale i vitamínových doplňků. Dokážu Vás naučit uklidit bez chemie a stejně tak používat na své tělo skvělé přípravky bez parabenů, které mohou být zodpovědné za nejrůznější zdravotní komplikace. 

Velmi mě baví účinky aromaterapie a bylinky, proto také ženám poskytuji edukaci v oblasti ženských bylinných vaginálních napářek

S láskou, Veru