Poradna
Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho musím kapičky brát, aby můj problém vymizel?

Dobrý den, to je velmi individuální a vždy záleží, jaký blok a negaci řešíme. Pokud Vás něco bude trápit roky, pravděpodobně budeme muset vyzkoušet i více než dvě lahvičky. Například budete v sobě ruky dusit trauma, tak se blok odstraňuje pomaleji. Proto je vhodné svoje problémy řešit co nejdříve. Ale u každého je to jiné, třeba blok vidíte jako obrovský problém a bude Vám stačit jedna lahvička esencí. 

 

Co když zapomenu jeden den kapičky vzít?

Dobrý den, je potřeba kapičky brát opravdu pravidelně. Jedná se o bylinky, které potřebují pravidelný kontakt s naším tělem. Je to stejný princip jak u antibiotik, ty, aby Vám pomohly, musíte také brát např. 2-3x denně, aby pomohly. Výhodou Bachových esencí je, že nemusíte dodržovat přesný časový odstup jako u antibiotik, ale opravdu je nutné je každý den mimimálně 4x denně vzít. Klientům vždy radím, aby se naučily kapičky přijmout jako svůj styl života. Jako si dávám denně například 5x denně jídlo, dávám si k němu i kapičky. Doporučuji s kapičkami vstávat a jít spát – dodržíte tak hned dva intervaly. A přes den minimálně dvakrát dle potřeb. Jinak začínáte stále odznovu.

Dobrý den, existují Bachovky na strach z řízení auta? Potřebuji děti od září vozit do centra města a bojím se dopravy, ale MHD to časově nezvládneme. Mám obavy i z parkování.

Dobrý den, ano, Bachovy esence umí výborně pomoci s konkrétními strachy – ve Vašem případě z řízení auta a parkování. Vy v sobě pociťujete zřejmě malé sebevědomí, že to zvládnete + ten strach, ráda Vám namíchám kapičky přímo na míru a doporučím mít při sobě ještě KrizoVky. Ty byste použila v případě, že se dostanete do nějaké nepříjemné situace (například někam vjedete nebo někdo vjede do cesty Vám, odřete auto… ) – KrizoVky Vás uklidní a pomohou zachovat chladnou hlavu. Dlouhodobé užívání lahvičky na míru Vám zase zaručí, že se bát řídit nebudete.